KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298002
*
nr 1429 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 november 2021
kl 18:43:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 22:13:21
1
150 kr
1/11 18:36:29
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 28x38cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15
*
Veronica Sofie
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
nr 1429 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 22:13:21 | 1 | 150 kr |
1/11 18:36:29 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 28x38cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15